Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1.Świąteczne pozdrowienia wraz z modlitwą kierujemy dziś do wszystkich naszych parafian i świętujących z nami Gości. Wszystkim składamy świąteczne życzenia. Niech święta Wielkanocne będą źródłem wielu Bożych łask, niech przyniosą pokój, radość i wszelką pomyślność.

2.Przypominamy że dziś jeszcze Msze św o godz.11.30 i 16.30 W II dzień świat Msze św. jak w każdą niedziele Mrzeżyno 9.00 i  11.30 .Roby 10.15

3.W Poniedziałek Wielkanocny modlimy się i składamy ofiary na K U L oraz wydział teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

4.We wtorek Msza Św. o godz.8.00 w kaplicy ,w  pozostałe dni o godz. 16.30. Codziennie po Mszy Św. koronka do Bożego Miłosierdzia przed Niedzielą  Miłosierdzia.

5. Od przyszłej Niedzieli będzie sprawowana dodatkowa Msza św. – po południu tj. o godz.16.30

6.Słowa podziękowania kierujemy dziś do wszystkich uczestników i zaangażowanych w  całe Triduum Paschalne, do tych którzy w wielką sobotę nawiedzali i modlili się z nami przy grobie  Pańskim. Dziękujemy także uczestnikom dzisiejszej uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy za  każdy gest życzliwości i za składane ofiary. Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie wszystkim nagrodą.