Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedziele zwykłą – 14.10.2018

 1. Dziś po raz 18 obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem : Promieniowanie Ojcostwa. Owocem tego dnia jest „Fundacja dzieło Nowego Tysiąclecia”- żywy pomnik Jana Pawła II- niosąca pomoc młodym  Polakom w ich edukacji. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło. Przy wyjściu z kościoła wzorem lat ubiegłych są zbierane ofiary na potrzeby fundacji.

2.Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 16.00. W czwartek  modlitwę prowadzą uczniowie. /Roby wyjątkowo w piątek godz.16.30/ .

3.W środę o godz.17.30 spotkanie Szkoły Biblijnej w kaplicy domu rekolekcyjnego.

4. Zbliża się miesiąc listopad. Przy wyjściu z kościoła są do zabrania kartki na wypominki za dusze zmarłych. Na kartkach wypisujemy czytelnie imiona zmarłych i wraz z ofiarą składamy w zakrystii. Zachęcam również do zamawiania Mszy Św., które są najdoskonalszą pomocą i wyrazem naszej miłości oraz wdzięczności wobec naszych zmarłych.

5.Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie z p. Renatą Korek dyrektorką Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury,  autorką tomików poetyckich. Spotkanie autorskie odbędzie się 16.10.o godz.17.00 w Bibliotece Klubu Wojskowego ul. W. Polskiego  w Mrzeżynie.