OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELE ZWYKŁĄ – 01.10.2023

1.Przypominamy, że z niedzielnej Eucharystii możemy korzystać w sobotę o 16.30, a w niedziele o godz.  9.00, 11.30 i 16.30, w tygodniu o godz. 16.30. 

2. Rozpoczął się październik- miesiąc modlitwy różańcowej.  Różaniec w niedziele i dni powszednie o godz.16.00. Uczniów zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w każdy piątek.

3.W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie podczas modlitwy różańcowej.

4.W sobotę przypada święto Matki Bożej Różańcowej.

– od godz.10 będą odwiedziny chorych

– o godz.15.00 w ramach kolejnej edycji programu RÓŻANIEC DO GRANIC, przy  pomniku zaślubin z morzem, modlitwa różańcowa  w intencji Ojczyzny na którą zapraszamy wszystkich  parafian i gości. /nie będzie już różańca w kościele/ 

– o godz.16.30 Msza Św. i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar do puszek na Szczecińskie hospicjum. Ks. dyrektor napisał w swoim liście „w ubiegłym roku dzięki waszym ofiarom udało się zakupić koncentratory tlenu, które do dziś służą chorym w hospicjum stacjonarnym i hospicjach domowych. Wypożyczamy je za darmo wszystkim potrzebującym. Proszę pomyśleć, ile milionów oddechów przez ten rok dzięki waszej pomocy – dziękujemy”

6.W przyszłą niedzielę o godz.11.30 Msza św. inicjacyjna dla dzieci komunijnych i ich rodziców. 

7. Przypominamy, że do poniedziałku włącznie zbierane są zużyte sprzęty AGD i RTV. Z przeznaczenie na pomoc polskim misjonarzom. Składowisko sprzętu znajduje się na placu kościelnym.