Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedziele wielkanocną 26.05.2019

1.Pozdrawiam serdecznie wszystkich Parafian i Gości. Przypominam, że Msze św. w niedzielę odprawiane są o godz. 9.00, 11.30, 16.30, Rogowo i Roby 10.15

2.W tygodniu Msze Św. i nabożeństwa majowe o godz. 16.30 ./ Roby czwartek godz.16.30/. Przed Mszą   św. okazja do spowiedzi św. Istnieje możliwość zamawiania intencji mszalnych.

3.W poniedziałek modlitwa w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, w środę nowenna do M B Nieustającej Pomocy a w czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W środę kolejne spotkanie szkoły biblijnej o godz.18.00 w kaplicy domu rekolekcyjnego.

4.Prasa katolicka i  pamiątki nawiedzenia naszego kościoła są do nabycia  w przedsionku.

5.W dniach od 31 05 do 02 .06 w naszym domu rekolekcyjnym odbędą się rekolekcje dla Kobiet – dorosłych córek i matek, które chcą przyjrzeć się bliżej relacjom: matka –córka, córka – matka; oczekują uzdrowienia duszy ze zranień i trudności wynikających ze zlej relacji oraz skutków uzależnienia, nadopiekuńczości ,toksycznych zachować i chcą odzyskać wzajemna miłość i szacunek .Chętne Panie po uprzednim zgłoszeniu w  domu rekolekcyjnym mogą w nich uczestniczyć. Szczegółowy program wywieszony jest w gablotce ogłoszeniowej.