Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Trójcy Świętej

1.Witamy i zapraszam wszystkich Gości do udziału w życiu naszej parafii. Przypominam, że Msze Św. w niedzielę są odprawiane Mrzeżyno 9.00, 11.30, 16.30. W tygodniu Msze Św. i nabożeństwo czerwcowe o godz.19.30 .

2. Dziś po Mszy św o godz.11.30 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

 3. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość BOŻEGO CIAŁA.  Porządek Mszy św. w tym dniu:  MRZEŻYNO  9.30 / po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy/ i 16.30 / po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe /. ROBY 12.00 / po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy/. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy, procesji .

W czasie oktawy Bożego Ciała Msza Św. z procesją wokół kościoła o godz. 19.30  z modlitwa o ustanie epidemii. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

4. W przyszłą niedziele przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć do puszki ofiarę  na letni wypoczynek dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich organizowane przez Caritas naszej archidiecezji.

Ustalenia dotyczące udziału w zgromadzeniach liturgicznych na zewnątrz świątyni   i procesjach

Po  konsultacji Konferencji Episkopatu  Polski z Ministerstwem Zdrowia wynika, że podczas zgromadzeń poza kościołami i innymi obiektami kultu religijnego: uczestnicy mają obowiązek:

  • zachowania odległości między sobą nie mniejszej niż 2 metry lub zakrywania ust i nosa, za wyjątkiem sprawujących kult religijny;
  • nie obowiązuje limit 150 osób.