Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Trójcy Świętej 16.06.2019

 1.Witamy i zapraszam wszystkich Gości do udziału w życiu naszej parafii. Przypominam, że Msze Św. w niedzielę są odprawiane Mrzeżyno 9.00, 11.30, 16.30. W tygodniu Msze Św. i nabożeństwo czerwcowe o godz.19.30 .

2.W poniedziałek o godz.9.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego. Przypominamy o spowiedzi św. Połączona z komunią św. niech będzie godnym dziękczynieniem za kolejny rok szkolny i prośbą o błogosławieństwo na czas wakacji. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami w sprawie rocznicy I komunii św. którą przeżywać będziemy w Uroczystość  Bożego  Ciała.

 3.W czwartek 20 VI przypada Uroczystość BOŻEGO CIAŁA. W procesjach wyjdziemy na drogi naszych miejscowości, prosząc Chrystusa o błogosławieństwo. Porządek Mszy św. w tym dniu: MRZEŻYNO 9.30 / po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy/ i 16.30 / po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe /. ROGOWO 12.00,  ROBY 12.00 / po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy/.

Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy, procesji i godne udekorowanie całej trasy. Jak co roku proszę  właścicieli i pracowników sklepów o uszanowanie ludzi wierzących i zamkniecie swoich stoisk na czas procesji.

W czasie oktawy Bożego Ciała Msza Św. z procesją wokół kościoła o godz. 19.30.  Zapraszamy wszystkich do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

4.W przyszłą niedziele przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć do puszki ofiarę na kolonie i półkolonie dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich organizowane przez Caritas naszej archidiecezji.

5.W niedzielę 23 VI w kościele Miłosierdzia Bożego w Trzęsaczu dla zainteresowanych praktyką medytacji chrześcijańskiej spotkanie benedyktynem o. Maksymilianem Nawara.