Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziele Dobrego Pasterza – 12.05.2019

1.Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Modląc się o powołania do służby Bożej, prosić chcemy Jezusa Dobrego Pasterza za wszystkich powołanych, by jak najlepiej wypełniali swoje powołanie

2.Pozdrawiam serdecznie wszystkich  Gości. Przypominam, że  Msze św. w niedzielę odprawiane są o godz. 9.00, 11.30, 16.30.

3.W tygodniu Msze Św. i nabożeństwa majowe o godz. 16.30 .Przed Mszą   św. okazja do spowiedzi św. Istnieje możliwość zamawiania intencji mszalnych.

4.W poniedziałek modlitwa w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, w środę nowenna do M B Nieustającej Pomocy a w czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W środę kolejne spotkanie szkoły biblijnej o godz.18.00 w kaplicy domu rekolekcyjnego.

5.W piątek 17 maja przypada dzień imienin Ks. Sławomira. Zachęcam do wdzięcznej modlitwy w intencji solenizanta. Msza Sw imieninowa zamówiona przez parafian wraz z życzeniami będzie sprawowana w przyszła niedziele o godz.11.30

6.W najbliższą sobotę tj 18 maja zapraszamy do sanktuarium Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie. O godz. 11.00 w rocznice koronacji obrazu uroczysta Msza Św. w intencji rodzin z udziałem pielgrzymów całej archidiecezji .