ogłoszenia duszpasterskie na III niedziele wielkanocną- 26.04.2020

1.Kościół w Polsce rozpoczyna dziś Tydzień Biblijny. Niech ten tydzień przypomina nam, że w naszej pobożności szczególną rolę odgrywa Pismo Święte. Może w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, Biblia będzie tą księgą, do której częściej będziemy zaglądać i ją rozważać.

2.W piątek rozpoczyna się maj. Pamiętajmy choćby w domach o nabożeństwach majowych. Wysławiając Maryję tytułami z Litanii Loretańskiej prośmy o opiekę nad nami i nad całą naszą Ojczyzną.  Nabożeństwa majowe w kościele  w tygodniu po Mszy Św. o godz. 16.30.

3.Przypominamy że w tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. spowiedź św. w dni powszednie codziennie od godz.16.00.Prosimy o zgłaszanie chęci spowiedzi księdzu.

4.Wyjątkowo w  sobotę  2 maja świętować będziemy Uroczystość Królowej Polski i rocznicę Uchwalenia Konstytucji. O godz.16.00 różaniec i nabożeństwo majowe , a o godz.16.30 Msza Św.

5.Zmiana tajemnic żywego Różańca w przyszłą niedziele po Mszy Św. o godz. 9.00 .Prosimy o odbieranie w zakrystii miesięcznika różaniec.