Co trzeba wiedzieć

Jak można uczestniczyć w przemarszu?

  • Możesz wziąć w nim udział i przejść z nami całą trasę, lub część.
    Każdy poświęca tyle czasu ile ma.
  • Możesz wziąć udział w jednej z Mszy Świętych podczas przemarszu.
  • Możesz wpłacić dowolną darowiznę na Bractwo Małych Stópek.

Kto może maszerować w przemarszu?

Mężczyźni, którzy mają ukończone 18 lat i którzy chcą rozważyć swoje powołanie do bycia mężem i ojcem, lub którzy już są mężami i ojcami. Do wzięcia udziału w marszu zapraszamy również księży, którzy będą mogli udzielić nam wsparcia modlitewnego podczas przemarszu.

Gdzie śpimy?

Śpimy w domach rekolekcyjnych oraz w jednym przypadku w remizie OSP Niechorze. Są tam łóżka, jednakże należy ze sobą zabrać karimatę i śpiwór, ponieważ może nie dla wszystkich starczyć miejsca na łóżkach i nigdzie nie mamy pościeli.

Za co odpowiada organizator?

Organizator odpowiada za zorganizowanie Przemarszu w zakresie: organizacji noclegów, przygotowania mszy oraz możliwości pobożnego uczestnictwa w przemarszu, ubezpieczenia uczestników.

Co z bagażami?

Każdy uczestnik niesie swoje rzeczy przez całą drogę. Plecaki obowiązkowe.

Jak należy przygotować się do przemarszu?

Każdy uczestnik musi zabezpieczyć sobie ciepłą i nieprzemakalną odzież, odzież na zmianę, śpiwór oraz karimatę, termos oraz jedzenie na cały przemarsz.

Kto zapewnia jedzenie?

Każdy uczestnik odpowiada za swoje wyżywienie. Trzeba przy tym pamiętać, że marsz nie wchodzi do miejscowości w trakcie dnia. Należy też pamiętać, że każdy uczestnik niesie swoje jedzenie. Dlatego przygotowane pożywienie, powinno starczyć przynajmniej na jeden cały dzień i powinno mieścić się w plecaku.

Jak zgłosić swój udział?

Należy wypełnić dostępny na tej stronie formularz i przesłać go Nam.
My się z Tobą skontaktujemy.