PODZIĘKOWANIA za Ferie w Mrzeżynie

Jako organizatorzy drugiej edycji Ferii w Mrzeżynie chcieliśmy z całego serca podziękować, za każdy nawet najmniejszy wkład w przygotowanie i realizację tego przedsięwzięcia. Każde tego typu wydarzenie nie może się odbyć bez uczestników, dlatego w pierwszym rzędzie chcielibyśmy im podziękować.

Kochane dzieci dziękujemy Wam bardzo za radość, serce oraz zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia dla rodziców. Dzięki Wam ferie te były wyjątkowe i niezapomniane również dla osób zaangażowanych w ich realizację. Mamy nadzieję, że wszystkie zajęcia dostarczyły wam wielu niezapomnianych wspomnień.

Dziękujemy również wszystkim firmom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za każdy wkład w realizację „Ferii w Mrzeżynie”. Swoją postawą pokazaliście, że wspólnie można dokonać wielkich rzeczy. Cieszymy się bardzo, że staliście się częścią tego dzieła.

Wszystkim mówimy z całego serca Bóg zapłać. Poniżej przedstawiamy listę firm i instytucji oraz osób prywatnych, które w istotny sposób przyczyniły się do organizacji całego przedsięwzięcia.

ferie_podziękowania_2016