II parafialny bal karnawałowy dla dzieci.

 Chrześcijanin to człowiek radosny, który także tańcem, zabawą wielbi Pana Boga i dziękuje za taki czas  dany przez Niego. W takim duchu w ostatnią niedziele karnawału spotkały się dzieci naszej parafii na II balu parafialnym. W atmosferze radości, w  tańcu , wspólnym śpiewie poprzez przygotowane konkursy  cieszyliśmy się sobą i wielbiliśmy Pana Boga.

    Dziś chcieliśmy podzielić się tą radosna atmosferą, przedstawiając kilka zdjęć z balu. Tą drogą pragniemy  również podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom balu. Szczególnie dziękujemy s. Teresie za przygotowanie i poprowadzenie zabawy. S. Ani i  przybyłym  rodzicom za pomoc w sprawnym poprowadzeniu  zabawy. Dziękujemy wszystkim, którzy w  jakikolwiek sposób dopomogli, by ten bal się odbył.

   Kończy się czas karnawału, który zapowiada szczególny okres w życiu Kościół. Jest to  czas Wielkiego Postu ,gdzie wpatrujemy się w Chrystusa który ” za nas cierpiał rany”. Na ten czas powstrzymujemy się od zabaw i podejmujemy  rożne postanowienia ,wyrzeczenia i ofiary , odpowiadając na miłość Chrystusa do każdego z nas.