Co trzeba wiedzieć

Jak można uczestniczyć w przemarszu?

  • Możesz wziąć w nim udział i przejść z nami całą trasę, lub część.
    Każdy poświęca tyle czasu ile ma.
  • Możesz wziąć udział w jednej z Mszy Świętych
    w intencji mężów i ojców w parafiach, które odwiedzimy.
  • Możesz wpłacić dowolną darowiznę na Bractwo Małych Stópek.

Kto może maszerować w przemarszu?

Mężczyźni, którzy mają ukończone 18 lat i którzy chcą rozważyć swoje powołanie do bycia mężem i ojcem, lub którzy już są mężami i ojcami. Do wzięcia udziału w marszu zapraszamy również księży, którzy będą mogli udzielić nam wsparcia modlitewnego podczas przemarszu.

Gdzie śpimy?

Śpimy w domach rekolekcyjnych . Są tam łóżka, jednakże należy ze sobą zabrać karimatę i śpiwór, ponieważ może nie dla wszystkich starczyć miejsca na łóżkach i nigdzie nie mamy pościeli.

Za co odpowiada organizator?

Organizator odpowiada za zorganizowanie Przemarszu w zakresie: organizacji noclegów, przygotowania mszy oraz możliwości pobożnego uczestnictwa w przemarszu oraz ubezpieczenia uczestników.

Co z bagażami?

Każdy uczestnik niesie swoje rzeczy przez całą drogę. Plecaki obowiązkowe.
PAMIĘTAJCIE !!! – Im mniej rzeczy w plecaku, tym mniej kilogramów na plecach.

Jak należy przygotować się do przemarszu?

Każdy uczestnik musi zabezpieczyć sobie ciepłą i nieprzemakalną odzież, odzież na zmianę, śpiwór oraz karimatę, termos oraz jedzenie na cały przemarsz.

Kto zapewnia jedzenie?

Podczas przemarszu przewidziane są trzy ciepłe posiłki: w piątek i sobotę po dojściu na miejsce noclegu oraz po niedzielnej Mszy Świętej w Mrzeżynie. Za pozostałe wyżywienie każdy uczestnik odpowiada sam. Trzeba przy tym pamiętać, że marsz nie wchodzi do miejscowości w trakcie dnia. Należy też pamiętać, że każdy uczestnik niesie swoje jedzenie. Dlatego przygotowane pożywienie, powinno starczyć przynajmniej na jeden cały dzień i powinno mieścić się w plecaku.

Jak zgłosić swój udział?

Należy wypełnić dostępny na tej stronie formularz i przesłać go Nam.
My się z Tobą skontaktujemy.