Ogłoszenia duszpasterskie na III niedziele Wielkiego Postu- 19.03.2017

 

1.Msze Św.  w tygodniu będą odprawiane  o godz.16.30.Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. od godz..16.00

2. Jutro przypada liturgiczna Uroczystość Św. Józefa.

3.W najbliższą sobotę 25 marca przypada święto Zwiastowania NMP – dzień świętości życia. Z tej racji po raz drugi pragniemy zaprosić panie do okolicznościowego przemarszu z sanktuarium w Trzebiatowie do Mrzeżyna. Zbiórka przy sanktuarium w Trzebiatowie o godz. 10.00.W programie jest konferencja, modlitwa, przemarsz i Msza Św. w Mrzeżynie o godz.16.30 w intencji .

4.Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pokutnych.  NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA  – czwartek po Mszy św., DROGA KRZYŻOWA w  piątek  Mrzeżyno 16.30,   Roby 16.00, GORZKIE ŻALE-  niedziela  po Mszy św. o 9.00, Roby 15 min. przed Mszą Św.

5.Wzorem poprzednich lat, w każdą niedzielę W. Postu i przy okazji Drogi Krzyżowej w piątek zbierane są ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

6.Przypominamy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę wielkiego Postu /02 kwietnia / i trwać będą do środy/ 05 kwietnia/. Już teraz pomyślmy o naszym udziale w tej duchowej odnowie i modlitwą wypraszajmy u Boga potrzebne łaski na ten czas dla całej naszej parafii.

7. Spotkanie z dziećmi komunijnymi i rodzicami przeniesione będzie na niedzielę 02 kwietnia.Na tej Mszy Św. błogosławieństwo strojów komunijnych.