Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wszystkich Świętych.

1.Jutro Wspomnienie wszystkich Wiernych zmarłych. Msze św. w Robach i Mrzeżynie o godz.16.30

2.Przez cały miesiąc listopad zachęcamy do modlitewnej pamięci o naszych zmarłych. Modlitwa wspominkowa codziennie przy okazji każdej Mszy Św.

3.Przypominamy,że  Msze Św. niedzielne sprawowane są o godz.9.00,11.30 i 16.30 Z niedzielnej Mszy św. można korzystać w sobotę o 16.30 . W  tygodniu  we wtorki jest Msza św.  o godz.8.00, w pozostałe dni o godz.16.30 .

4.Spotkanie szkoły biblijnej w czwartek po Mszy św.

5.W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

6.W sobotę od godz.10.00 odwiedziny chorych a o 16.00 z racji I soboty miesiąca różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi

7.W przyszła niedziele o godz. 11.30 Msza św. inicjacyjna dla dzieci komunijnych z modlitwą wspominkowa dzieci.

Penitencjaria Apostolska zdecydowała, że  odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych  rozciąga się  na cały listopad.  Ci którzy nie mogą tego uczynić …  łącząc się  duchowo z wiernymi nawiedzającymi  miejsca święte , jeśli wykluczą wszelkie przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu i mają intencję , a kiedy to tylko będzie możliwe – spełnią  trzy zwyczajne warunki (spowiedź sakramentalna, Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach Ojca Świętego) mogą  uzyskać odpust zupełny odmawiając  pobożnie modlitwy za zmarłych przed obrazem Pana Jezusa lub Najświętszej Maryi Panny (na przykład jedną z godzin brewiarzowych  za zmarłych, Różaniec, Koronkę do Bożego Miłosierdzia … lub podjąć medytacyjną lekturę jednego z fragmentów Ewangelii z liturgii za zmarłych lub też wypełnić uczynki miłosierdzia poprzez ofiarowanie Bogu swoich cierpień/.