Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Świętej Rodziny – 27.12.2020

1.Dziś ostatnia niedziela roku, w której czcimy  ŚWIĘTĄ  RODZINĘ. Dla chrześcijańskich rodzin to wzór i przykład .Prośmy niech Maryja i św. Józef wypraszają u Dzieciątka Jezus potrzebna łaski i opiekę nad naszymi rodzinami.

2.W poniedziałek, wtorek i środę Msze Św.  w kaplicy o godz. 8.00.

3.W czwartek – w ostatni dzień roku, podczas Mszy Św. o godz. 16.30 i nabożeństwa dziękczynno- błagalnego, podziękujemy Bogu za miniony czas, za opiekę Bożą  i dobro, którego w tym trudnym czasie doznaliśmy. Będziemy też prosić o błogosławieństwo w nowym roku a szczególnie oddalenie pandemii.

4.W piątek w imię Boże rozpoczynamy NOWY ROK PAŃSKI 2021 -jednocześnie Światowy Dzień Modlitw o Pokój w życiu narodów i społeczeństw. Prosić będziemy o ten dar za przyczyną   ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI, którą tego dnia czcimy w liturgii Kościoła. Msze Św. w tym dniu o godz. 11.30 i 16.30.  Roby 10.15.

5.W przyszłą niedziele zmiana tajemnic żywego różańca na Mszy św. o godz.9.00. Zachęcając do uczestnictwa w Mszach św. niedzielnych, informujemy że spotkanie z dziećmi i rodzicami komunijnymi przekładamy na pierwsza niedziele lutego .Na to spotkanie dzieci przychodzą ze świecami .

5.Kolęda w tradycyjnej formie z wiadomych  względów w tym roku nie może się odbyć. Jednak chcielibyśmy  wypraszać dla wszystkich rodzin naszej parafii  Boże błogosławieństwo w nowym roku. Dlatego w przyszłą niedziele przedstawimy możliwości spotkania kapłana z rodzinami lub ich przedstawicielami .