Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedziele wielkiego Postu – 27.03.2022

  1. Msze Św. w tygodniu we wtorek o 8.00 w kaplicy domu rekolekcyjnego a w pozostałe dni tygodnia o 16.30 w kościele .
  2. W piątek DROGA KRZYŻOWA Mrzeżyno i Roby 16.30, niedziela GORZKIE ŻALE- Mrzeżyno po Mszy św. o 9.00, Roby 15 min. przed Mszą Św.
  3. Bardzo dziękujemy osobom, które  włączyły się w akcje Caritas „ Paczka dla Ukrainy” Pod koniec tego tygodnia przygotowane dary przekazane zostaną do wysyłki. Jeśli ktoś jeszcze chciały dołączyć do tej akcji /pozostało jeszcze do zakupienia kilka artykułów/ prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 507 00 92 . Można też złożyć ofiarę w zakrystii na ten cel.
  4. Informujemy że rekolekcje wielkopostne w parafii rozpoczną się w przyszłą niedziele na wszystkich Mszach świętych i trwać będą do wtorku włącznie. Rekolekcje poprowadzi Ks. Marek Maciążek kustosz sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie. Okazja do spowiedzi św. w poniedziałek i wtorek przy okazji każdej Mszy św. Nie będzie osobnych rekolekcji dla uczniów. Wszyscy uczestniczymy w rekolekcjach parafialnych.

 Komunikat kurialny

Papież Franciszek, przyjmując liczne prośby Ludu Bożego, postanowił dokonać uroczystego Aktu Poświęcenia ludzkości, a szczególnie Rosji i Ukrainy, Niepokalanemu Sercu Maryi, które nastąpiło 25 marca br., w Bazylice św. Piotra w Rzymie. Nawiązując do tego ważnego wydarzenia, Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga prosi, aby we wszystkich parafiach została przeprowadzona  Nowenna  o trwałe owoce tego wydarzenia. Nowenna ta trwać będzie do pierwszej soboty miesiąca (2 kwietnia/ ,  czyli do 17. rocznicy śmierci św. Jana Pawła II.

Odpowiadając na prośbę  do przyszłej soboty po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu , dziesiątek różańca z modlitwą o pokój i suplikacją /.Serdecznie do tej błagalnej modlitwy wszystkich zapraszamy.